niedziela, 15 lipca 2018

Karty pracy: Pokoloruj według wzoru


Już od dawna chodził mi po głowie pomysł na stworzenie kart pracy polegający na kolorowaniu czegoś według wzoru. Moja grupa bardzo lubi tego typu zadania, a na internecie niestety jest ich bardzo mało. Dlatego w te niedzielne popołudnie na szybko stworzyłam coś na poniedziałek, a przy okazji dzielę się tym z Wami :) 


W materiałach do pobrania będziecie mogli znaleźć gotowe karty pracy ze wzorami, gdzie zadaniem dziecka będzie kolorowanie stricte według narzuconego wzoru, gdzie koloruje ono oczywiście według kolorów podanych na kwadracie po lewej stronie kartki.

Nie byłabym oczywiście sobą gdybym nie pomyślała także o tym co można zaproponować oprócz tego, a co z pewnością będzie dla dziecka atrakcyjne. W materiałach znajdziecie również puste karty pracy z kwadratami, gdzie dziecko samo będzie mogło stworzyć, czyli pokolorować kwadrat wybranymi przez siebie kolorami. To może być idealna propozycja na zajęcia grupowe, gdzie dzieci same będą sobie nawzajem tworzyć karty pracy i wymieniać się nimi między sobą. 
To bardzo proste i do tego masz do wyboru kilka opcji :) Zapraszam Cię na chomika TUTAJ bądź na dysk Google TUTAJ  -Wyższa jakość ściąganych materiałów!
Korzystasz z materiałów? Zostaw po sobie jakiś ślad😍 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza